• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaAdres dla firmy w Krakowie

Decydując się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, młody przedsiębiorca chce zaoszczędzić każdy grosz. Rozwiązaniem dla osób przedsiębiorczych jest korzystanie z usługi wirtualnego biura. Daje ona wiele korzyści, dzięki którym to jest możliwe. Bardzo ważnym czynnikiem przy dobieraniu wirtualnego biura jest adres dla firmy w Krakowie. Przy jego wyborze dobrze jest kierować się kilkoma kryteriami.
Pierwszym jest lokalizacja. Najlepiej aby była w samym centrum miasta i aby dojazd był bardzo prosty. Dzięki temu Twoja firma zyska prestiż i zwiększy konkurencyjność. Kolejnym jest wygląd zewnętrzny i wewnętrzny budynku. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, więc trzeba zadbać o wizualną stronę tego przedsięwzięcia. Często Klient właśnie tym kryterium się kieruje.
Koniecznym jest aby w danym miejscu było legalne prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej lub innych czynności marketingowych.
Jeżeli jesteś osobą, którą interesuje usługa jaką jest wirtualny adres dla firmy w Krakowie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę oraz rozwiążą każdy nurtujący problem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00