• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Kancelaria6 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż

W ofertach firm, które na co dzień zajmują się świadczeniem usług związanych z rozpoczynaniem prowadzenia działalności gospodarczej, coraz częściej można spotkać się z tym, że zawierają one 6 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż.

Większość z tych firm stara się wychodzić naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, będących ich potencjalnymi Klientami i dostosowywać swoje oferty do tego, czego aktualnie oni poszukują. To właśnie z racji tego, że 6 miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż stają się coraz częściej wybieranymi podmiotami, tak często spotykamy oferty ich sprzedaży. Staż spółki gwarantuje łatwiejszy start – pozwala pozyskać dotację czy kredyt na rozwój działalności oraz sprawia, że w oczach partnerów biznesowych firma staje się bardziej wiarygodna i chętniej podejmuje się z nią współprace. Pomimo, że staż podnosi cenę sprzedawanego podmiotu, coraz większa liczba przyszłych właścicieli firm decyduje się na podjęcie takiej inwestycji - wielu z nich zdążyło się już przekonać o tym, jak wiele korzyści przynosi stażowa spółka.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00  WYPRZEDAŻ!
  SPÓŁKI Z O.O. ZE STAŻEM:

- spółki z pierwszej połowy 2019 r.
już od 3900zł
- spółki z 2018 r. zgłoszone do VAT
już od 4900zł