• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego. Dla Przedsiębiorców, którzy działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki z o.o. Prowadzimy również pełną księgowość spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Kancelaria2019 rejestracja spółki zoo

Każdy, kto chce założyć własny biznes musi przeanalizować istniejąca na rynku formy spółek. Do wyboru jest:
1. spółki osobowe:
- spółka jawna
- spółka partnerska
- spółka komandytowa
- spółka komandytowo-akcyjna

2. spółki kapitałowe
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- spółka akcyjna

Najpopularniejszą z tych form jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Atrakcyjność tego podmiotu polega na ograniczonej odpowiedzialności wspólników, którzy chronią prywatny majątek w przypadku zobowiązań spółki. Ta forma prawna może zostać założona przez jedną lub więcej osób fizycznych lub prawnych.

W 2019 rejestracja spółki zoo musi zostać rozpoczęta od utworzenia umowy oraz jej podpisania przez wszystkich wspólników. Dokument ten będzie informował o postępowaniu wspólników w zaistniałych sytuacjach wynikających z funkcjonowania podmiotu na rynku. Pod podpisaniu umowy powstaje spółka z o.o. w organizacji. Zarząd spółki zobowiązany jest do złożenia w terminie 6 miesięcy zgłoszenia do KRS na formularzu KRS-W3.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00