• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZUS a spółka z o.o.

Marzysz o rozpoczęciu prowadzenia własnej działalności gospodarczej? Zapewne zdajesz sobie sprawę jak uciążliwym procesem bywa zakładanie firmy i jak trudno jest utrzymać się na rynku. Obawiasz się, że sobie nie poradzisz, że Twój budżet zbytnio obciążą składki zus a spółka z o.o. okaże się podmiotem, który nie będziesz potrafił zarejestrować?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Idealnym rozwiązaniem, które pozwoli poradzić sobie z każdym Twoim problemem jest nasza usługa dotycząca rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Zastanawiasz się w jaki sposób mogłoby to zaradzić Twoim obawom związanym z obowiązkiem odprowadzania składek? Pozwól, że wyjaśnię Ci zależności mające miejsce między składakami ZUS a spółka z o.o.. Otóż jeśli tylko zdecydujesz się zarejestrować firmę w tej formie zostaniesz z tego obowiązku zwolniony ponieważ wspólnicy w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością nie muszą odprowadzać składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne jeśli ich firma posiada więcej niż jednego właściciela.

Jeśli jesteś zainteresowany nasza ofertą czekamy na Twój telefon

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.