• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiana danych spółki w s24

System S24 pozwala na rejestrację spółek a bardzo szybki łatwy sposób. Co więcej, daje spółkom zarejestrowanym w ten sposób możliwość bezproblemowej, elektronicznej zmiany danych.

Zmiana danych spółki w s24 dotyczy:

- spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
- spółki komandytowej
- spółki jawnej

Zgłoszenie zmian dotyczących spółki musi odbyć się najpóźniej 7 dni od ich zaistnienia. Niedokonanie zmian w terminie grozi konsekwencjami, w postaci nałożenia na spółkę odszkodowania wobec kontrahentów oraz ewentualnego nałożenia grzywny.
Odpowiedzialność ponosi się również w przypadku zgłoszenia do rejestru nieprawdziwych danych lub niezgłoszenia wszystkich danych podlegających wpisowi do rejestru.

Zmiana danych spółki w s24 wymaga poniesienia kosztów.
1. Wniosek złożony elektronicznie poprzez system S24-200 zł.
2. Opłata za zamieszczenie zmian w Monitorze Sądowym i Gospodarczym i ogłoszenie o wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego - 100 zł.

Na decyzję o negatywnym lub pozytywnym rozpatrzeniu wniosku czeka się do 7 dni od dnia jego wpływu do sądu. W ramach decyzji można również otrzymać wezwanie do usunięcia braków we wniosku.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.