• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiana adresu spółki z o.o.

Wizerunek firmy to jeden z bardzo istotnych czynników warunkujących sukces przedsiębiorstwa. Klienci o wiele chętniej korzystają z usług firmy, która już na pierwszy rzut oka wydaje się być profesjonalną. Aby uzyskać ten efekt konieczne jest zadbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół, na przykład lokalizację.

Jeżeli firma nie rozwija się prawidłowo warto zastanowić się czy posiadana przez nią lokalizacja jest atrakcyjna dla interesantów. Jeżeli tak jest, zmiana adresu spółki z o.o. może zażegnać ten problem. Warto skorzystać z możliwości jakie daje wirtualne biuro. Jest to rozwiązanie dzięki, któremu może zapewnić swojej firmie adres nawet w centrum miasta, tanim kasztom, co z pewnością doda jej prestiżu i zachęci potencjalnych klientów. Pamiętać należy jednak, że zmiana adresu spółki z o.o. wymaga złożenia odpowiedniego wniosku o zaktualizowanie danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Nasza firma oferuje usługę e-biuro oraz jednocześnie pomoc w dokonywaniu zmian w KRS. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, skontaktuj się z nami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.