• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiana adresu spółki z o.o.

W umowie spółki z o.o. należy zawrzeć tylko siedzibę spółki, a siedziba to tylko miejscowość. W niektórych przypadkach podaje się cały adres, ale wtedy przy jego zmianie jest więcej problemu. Jeśli podamy tylko miejscowości i ona przy zmianie adresu się nie zmieni, to nie musimy dokonywać poprawek w umowie spółki, a tylko zgłosić ten fakt do Krajowego Rejestru Sądowego.

Przy zmianie pełnego adresu konieczne jest dokonanie zmiany w umowie spółki, a później zgłoszenie tego do KRS.

Zmiana adresu spółki z o.o. nie jest taka prosta, dlatego nasza firma oferuje każdemu, kto będzie tego potrzebował pomoc w aktualizacji dokonywanych zmian. Wszystko załatwimy za ciebie, wystarczy się z nami skontaktować. Można także skorzystać z usług naszego WiB w Krakowie.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.