• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZałożenie spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do najczęściej wybieranych form spółek przez osoby podejmujące się prowadzenia własnej firmy. Założenie spółki z o.o. może wydawać się skomplikowane, ponieważ trzeba przejść przez wiele etapów rejestrujących, ale przy pomocy ekspertów firma zostanie zarejestrowana szybko i bezpiecznie.

Dlaczego założenie spółki z o.o. najlepiej powierzyć w ręce specjalistów naszej firmy? Wieloletnie doświadczenie pozwala na pomoc Klientowi w wyborze najodpowiedniejszej formy spółki oraz na znaczną optymalizację kosztów. Oferujemy rejestrację spółek w formie tradycyjnej i elektronicznej. Klient nie musi przyjeżdżać do naszego biura, możemy załatwić wszystko zdalnie. Od lat tworzymy ofertę cieszącą się dużym uznaniem w gronie naszych Klientów.

Założenie spółki z o.o. z naszymi ekspertami to gwarancja profesjonalnie świadczonych usług! Skontaktuj się z nami - odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości. Podejmij współpracę z naszym biurem i czerp korzyści z prowadzenia firmy. Zapraszamy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.