• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZałożenie spółki z o.o.

Znalazłeś doskonały pomysł na własny biznes? Chcesz zacząć spełniać swoje pasje i ambicje? Jeśli tak, to teraz zapewne interesuje Cię założenie spółki z o.o.
 
Bardzo dobrze, więc jesteś już w połowie drogi do sukcesu. W tym momencie nie możesz się poddać ! Nie ma na co czekać ! Nie możesz dopuścić do tego, aby ktoś Cię ubiegł. Założenie spółki z o.o. jest naprawdę trudnym zadaniem, więc nie odkładaj tego na później. Im szybciej załatwisz wszystkie formalności, które niesie ze sobą założenie spółki z o.o., tym wcześniej Twoja spółka będzie gotowa do działania, a o to przecież chodzi. Zaczniesz prowadzić swoją działalność, rozkręcisz firmę i będziesz mógł czekać na zysk. W tej sytuacji, każda minuta jest cenna, więc nie zwlekaj i zabierz się za swoje obowiązki. Początki zawsze są trudne, ale niestety etap ten jest nieunikniony. Gwarantuję Ci, że na końcu czeka Cię bardzo satysfakcjonująca nagroda, którą będzie sukces. Założenie spółki z o.o. ? Jestem jak najbardziej na tak. Podjąłeś świetną decyzję, więc teraz dokończ to, co zacząłeś.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.