• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZałożenie spółki z o.o.

Znalazłeś doskonały pomysł na własny biznes? Chcesz zacząć spełniać swoje pasje i ambicje? Jeśli tak, to teraz zapewne interesuje Cię założenie spółki z o.o.
 
Bardzo dobrze, więc jesteś już w połowie drogi do sukcesu. W tym momencie nie możesz się poddać ! Nie ma na co czekać ! Nie możesz dopuścić do tego, aby ktoś Cię ubiegł. Założenie spółki z o.o. jest naprawdę trudnym zadaniem, więc nie odkładaj tego na później. Im szybciej załatwisz wszystkie formalności, które niesie ze sobą założenie spółki z o.o., tym wcześniej Twoja spółka będzie gotowa do działania, a o to przecież chodzi. Zaczniesz prowadzić swoją działalność, rozkręcisz firmę i będziesz mógł czekać na zysk. W tej sytuacji, każda minuta jest cenna, więc nie zwlekaj i zabierz się za swoje obowiązki. Początki zawsze są trudne, ale niestety etap ten jest nieunikniony. Gwarantuję Ci, że na końcu czeka Cię bardzo satysfakcjonująca nagroda, którą będzie sukces. Założenie spółki z o.o. ? Jestem jak najbardziej na tak. Podjąłeś świetną decyzję, więc teraz dokończ to, co zacząłeś.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.