• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaZałożenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Jedną z najpowszechniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej jest spółka z o.o. Posiada ona osobowość prawną, a za jej zobowiązania sama ona jest odpowiedzialna, a nie jej wspólnicy. Jest to najczęstszy z powodów wybierania właśnie jej.

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w dzisiejszych czasach nie jest takie proste. Aby tego dokonać należy przejść przez wiele niezbędnych procesów. Najpierw należy zawrzeć umowę spółki w formie aktu notarialnego, później zarejestrować ją w Krajowym Rejestrze Sądowym ( KRS ), składając równocześnie wiele niezbędnych dokumentów. To zazwyczaj sprawia niemały kłopot. Wniosków jest naprawdę dużo i żeby się w tym nie pogubić i niczego nie przeoczyć, trzeba naprawdę się skupić. Ale nie musisz robić tego sam. Możemy ci w tym pomóc. Z nimi założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością będzie naprawdę proste. A to z tego powodu, że my prawie wszystkim się zajmiemy. Od wypełniania wniosków, po składanie ich w urzędzie. Zrobimy to szybko i sprawnie, a przede wszystkim dokładnie, tak aby niczego nie pominąć.

Z całą pewnością przyda ci się czyjaś pomoc, przy zakładaniu spółki z o.o. Dlatego skontaktuj się z nami, w celu omówienia dalszej współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.