• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZalety spółki z o.o.

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i dopiero zamierzasz sprawdzić swoje możliwości związane z własną firmą, a mimo to wybrałeś spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, to muszę przyznać, że jest to bardzo dobry wybór. Ze względu na ogromne zalety spółki z o.o. jest ona najpopularniejszą formą działalności w Polsce.

Postaram się przedstawić Ci zalety spółki z o.o. i udowodnić, dlaczego właśnie tę spółkę najchętniej wybierają przedsiębiorcy. Podstawową zaletą tej formy spółki jest to, że może być utworzona w każdym prawnie dopuszczalnym celu. Kolejną jest ograniczenie odpowiedzialności wspólników za jej zobowiązania. W przypadku, gdy spółka potrzebuje środków pieniężnych, to może skorzystać ze sposobu włączenia nowego wspólnika, który będzie świetnym źródłem kapitału. Przedstawiając zalety spółki z o.o. koniecznie muszę wspomnieć o tym, że ma ona osobowość prawną i jest spółka kapitałową.

Znasz już zalety spółki z o.o., więc teraz spokojnie możesz podjąć ostateczną decyzję dotyczącą wyboru formy spółki dla Twojej firmy. Myślę jednak, że utwierdziłam Cię w przekonaniu, że spółka z oo jest odpowiednią formą i to właśnie na nią postawisz swój wybór. Jeżeli chcesz zarejestrować spółkę z oo to skorzystać z usług naszej firmy. Nasi eksperci pomogą Ci zarejestrować spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.