• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki z o.o. obcokrajowiec

Podmioty gospodarcze coraz częściej sięgają po rozwiązanie jakim jest zakup gotowej spółki. Jest to wygodny oraz przede wszystkim szybki sposób na założenie własnej firmy. Coraz częściej nasza Kancelaria otrzymuje zapytania o tematyce „zakup spółki z o.o. obcokrajowiec”. Założeniem działalności w Polsce interesuje się coraz więcej podmiotów zagranicznych co jest bardzo ciekawą tendencją rynkową. Im więcej podmiotów zdecyduje się na otwarcie własnej firmy tym większe szanse na dynamiczny rozwój gospodarczy naszego kraju.

W pakiecie naszych usług oferujemy możliwość zakupu gotowej spółki przez obcokrajowców. Wykonujemy wszystkie niezbędne formalności oraz przeprowadzamy proces aktualizacji danych spółki w rejestrze przedsiębiorców. W bardzo szybkim czasie mają Państwo możliwość podjęcia aktywnej działalności na rynku.

Cieszą nas wszystkie zapytania o tematyce „zakup spółki z o.o. obcokrajowiec”, ponieważ dzięki temu wiemy, że nasze usługi stają się popularne i coraz większe grono podmiotów gospodarczych chce aktywnie działać na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi szczegółami naszej oferty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.