• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki z o.o. obcokrajowiec

Podmioty gospodarcze coraz częściej sięgają po rozwiązanie jakim jest zakup gotowej spółki. Jest to wygodny oraz przede wszystkim szybki sposób na założenie własnej firmy. Coraz częściej nasza Kancelaria otrzymuje zapytania o tematyce „zakup spółki z o.o. obcokrajowiec”. Założeniem działalności w Polsce interesuje się coraz więcej podmiotów zagranicznych co jest bardzo ciekawą tendencją rynkową. Im więcej podmiotów zdecyduje się na otwarcie własnej firmy tym większe szanse na dynamiczny rozwój gospodarczy naszego kraju.

W pakiecie naszych usług oferujemy możliwość zakupu gotowej spółki przez obcokrajowców. Wykonujemy wszystkie niezbędne formalności oraz przeprowadzamy proces aktualizacji danych spółki w rejestrze przedsiębiorców. W bardzo szybkim czasie mają Państwo możliwość podjęcia aktywnej działalności na rynku.

Cieszą nas wszystkie zapytania o tematyce „zakup spółki z o.o. obcokrajowiec”, ponieważ dzięki temu wiemy, że nasze usługi stają się popularne i coraz większe grono podmiotów gospodarczych chce aktywnie działać na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi szczegółami naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.