• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki przez obcokrajowców

Zakup spółki przez obcokrajowców stanowi najszybszą i najprostszą metodę pozwalającą rozpocząć w Polsce prowadzenie własnej firmy. Kupno spółki przez cudzoziemców polega na nawiązaniu przez nich współpracy z wyspecjalizowaną firmą zajmującą się rejestracją spółek oraz dokupieniu od niej udziałów w jednym z założonych przez nią podmiotów gospodarczych.

Jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne, które niesie za sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest możliwość szybkiego podjęcia działań oraz wprowadzenia na nasz rynek swojej oferty towarów lub usług. Poprzez zakup gotowego podmiotu obcokrajowiec może rozpocząć działalność nawet w 2 dni. Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem jest brak formalności, które ograniczają się do złożenia kilku podpisów na dokumentach przygotowanych przez firmę sprzedającą podmioty gospodarcze. Kolejnym, chyba najbardziej istotnym dla obcokrajowców argumentami jest bark konieczności zaznajamiania się z przepisami oraz to, że nie muszą oni wykazywać się znajomością języka polskiego czy obowiązujących procedur.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00