• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki kapitałowej

Każda osoba zastanawiająca się nad założeniem swojej firmy, powinna także pomyśleć o pojęciu jakim jest zakup spółki kapitałowej. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców chcących prowadzić działalność w postaci spółki kapitałowej, ale pomijając długotrwały proces rejestracji spółki. Dzisiaj każdy chce szybko generować zyski w firmie nie zważając na drogę jaką musi pokonać dążąc do sukcesu.

Na szczęście w zakładaniu własnej działalności gospodarczej zakup spółki kapitałowej jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących szybko założyć spółkę. Zakup gotowej spółki daje możliwość prowadzenia firmy już po kilku dniach. Gotowa, czyli w pełni przygotowana do wejścia na rynek. Wystarczy wypełnić dosłownie kilka formalności i już możesz przejąć obowiązki związane z kierowaniem firmą.

Jeżeli zdecydujesz się na spółkę kapitałową – spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, to skontaktuj się z naszymi doradcami. Oferujemy Ci czyste, gotowe spółki z o.o. z siedzibą w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu. Jak widzisz wybór ogromny, więc zapraszam do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.