• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółki czy samodzielna rejestracja?

Planujesz założyć własną firmę? Zastanawiasz się, czy korzystniejszy jest zakup spółki czy samodzielna rejestracja?

Nie myśl nad tym więcej, tylko zadzwoń do nas i kup spółkę z o.o.. Będzie to dla ciebie na pewno bardzo korzystne.

Proces rejestracji spółki z o.o. jest długi. Wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i ogromnego zaangażowania. Do wypełnienia jest wiele różnorodnych dokumentów, które trzeba złożyć w odpowiednich urzędach. Następnie trzeba czekać na odpowiedź i poprawić błędy, które przez przypadek mogliśmy popełnić. Minie bardzo dużo czasu, zanim będziemy mogli rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Jeśli natomiast kupimy spółkę z o.o., będzie wyglądało to całkiem inaczej. Proces zakupu spółki jest stosunkowo krótki. Nie musimy chodzić po urzędach i wypełniać dokumentów, ponieważ wszystko zostało już zrobione. Dostajemy gotową, czystą spółkę, bez zadłużeń. Prowadzenie własnej firmy możemy rozpocząć najpóźniej 2 dni po dokonaniu wszystkich niezbędnych formalności. Dzięki temu nasz biznes ma szanse szybko się rozwinąć.

Nie zastanawiaj się już, czy lepszy jest zakup spółki czy samodzielna rejestracja. Zadzwoń do nas i kup spółkę z o.o.!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.