• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółek śląskie

Pomyśl... – czy zakup spółek Śląskie daje Ci możliwość szybkiego rozpoczęcia działalności ? Czy aby na pewno jest to oferta godna uwagi ? Ostateczna decyzja należy do Ciebie, a ja jedyne co mogę zrobić, to chociaż troszkę Ci podpowiedzieć.
Otóż musisz wiedzieć, że zakup spółek Śląskie to kwestia, którą naprawdę warto przemyśleć, gdyż prócz paru szybkich formalności związanych z podjęciem transakcji kupna sprzedaży, będziesz musiał dokonać uaktualnienia danych firmy i firma będzie Twoja. W tym celu polecam Ci skorzystanie z usług naszej firmy, która szybko i sprawnie zajmie się skompletowaniem całej niezbędnej dokumentacji. Wszystkie „papierkowe sprawy” i bieganie po urzędach bierzemy na siebie, abyś następnie mógł spokojnie przystąpić do prowadzenia własnego biznesu.

Tak więc, jeżeli tylko zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, to ułatw sobie zadanie i zorientuj się czy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkanie nie znajduje się osoba, która chce sprzedać swoją firmę (w razie kłopotu ze znalezieniem odpowiedniej firmy, prosimy o kontakt, a na pewno będziemy w stanie pomóc). Następnie zgłoś się do nas i my zajmiemy się wszystkim.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.