• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółek śląskie

Pomyśl... – czy zakup spółek Śląskie daje Ci możliwość szybkiego rozpoczęcia działalności ? Czy aby na pewno jest to oferta godna uwagi ? Ostateczna decyzja należy do Ciebie, a ja jedyne co mogę zrobić, to chociaż troszkę Ci podpowiedzieć.
Otóż musisz wiedzieć, że zakup spółek Śląskie to kwestia, którą naprawdę warto przemyśleć, gdyż prócz paru szybkich formalności związanych z podjęciem transakcji kupna sprzedaży, będziesz musiał dokonać uaktualnienia danych firmy i firma będzie Twoja. W tym celu polecam Ci skorzystanie z usług naszej firmy, która szybko i sprawnie zajmie się skompletowaniem całej niezbędnej dokumentacji. Wszystkie „papierkowe sprawy” i bieganie po urzędach bierzemy na siebie, abyś następnie mógł spokojnie przystąpić do prowadzenia własnego biznesu.

Tak więc, jeżeli tylko zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, to ułatw sobie zadanie i zorientuj się czy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkanie nie znajduje się osoba, która chce sprzedać swoją firmę (w razie kłopotu ze znalezieniem odpowiedniej firmy, prosimy o kontakt, a na pewno będziemy w stanie pomóc). Następnie zgłoś się do nas i my zajmiemy się wszystkim.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.