• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółek Poznań

Masz świetną wizję prowadzenia działalności gospodarczej i chcesz ją założyć? Realizuj swoje cele poprzez zakup spółek Poznań. To atrakcyjna propozycja, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że coraz częściej jako formę biznesu wybiera się spółki. Posiada to szereg zalet i ogranicza ryzyko.

Zakładając własną spółkę można potykać się o różnego rodzaju błędy związane z formalnościami przy wypełnianiu dokumentów. Następne utrudnienie to rejestracja- jeśli jest to spółka prawa handlowego, bowiem musi ona ostać wpisana do KRS. Już na starcie- składając wniosek KRS W3 , musimy czekać prawie miesiąc na odpowiedź. Przyprawia to nas o niepotrzebne nerwy, a także sprawia, że nasz czas, w którym moglibyśmy już działać, jest marnowany.
Biorąc pod uwagę zakup spółek Poznań, możesz nabyć spółkę z dnia na dzień. To wspaniałe udogodnienie i szansa dla Ciebie nie do przegapienia. Nie pozwól by tak okazja Cię ominęła. Wybierz proponowane przez nas wyjście i ciesz się szybciej własną firmą, w której to Ty jesteś szefem i liczy się Twoje zdanie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00