• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup spółek mazowieckie

Zakup spółek mazowieckie, a następnie realizacja pasji przez prowadzenie własnej firmy. Brzmi bardzo kusząco i jest to bardzo dobry pomysł na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, której zakładanie od podstaw przeraża nie jedną osobę.

Cały proces zakładania spółki od podstaw jest bardzo męczący, a cała jego rejestracja trwa nawet kilka tygodni. Bieganie po urzędach i załatwianie wszystkich dokumentów, formularzy i wniosków nie jest zadaniem prosty. Dlatego właśnie idealną opcją jest zakup spółek mazowieckie. W skrócie polega to na tym, że kupujesz spółkę i z dnia na dzień możesz zacząć działać. Jest to szybki, prosty i w ostatnim czasie bardzo popularnym sposób na założenie własnej firmy. Jest to kierowane do osób, które żyją w ciągłym biegu i nie mają na nic czasu, a tym bardziej na chodzenie po urzędach.

Skoro masz szanse, aby skorzystać z takiego udogodnienia, to najwyższy czas pójść z duchem czasu. Bądź wytrwały i od razu zacznij działać ! Nie pozwól, aby ktoś ubiegł Cię z pomysłem.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.