• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup dwuletniej spółki kapitałowej

Chciałbyś szybko rozpocząć swój biznes? Stać się niezależny, wyznaczać sobie godziny pracy, które Ci odpowiadają, decydować o najważniejszych kwestiach? Jest to możliwe, jeśli wybierzesz ofertę naszej firmy- zakup dwuletniej spółki kapitałowej. Co daje Ci skorzystanie z tej usługi? Zyskujesz czysty podmiot gospodarczy, który przeszedł już wszystkie etapy zakładania i rejestracji, z uregulowaną sytuacją prawną oraz wyposażony w potrzebne numery, czyli NIP i REGON. W dodatku jest gotowy do podjęcia działalności od zaraz. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przyszłych przedsiębiorców, wybiera zakup zamiast samodzielnej rejestracji, która wymaga wypełnienia wielu formalności i może trwać nawet miesiąc.
Nasza firma w swojej ofercie posiada spółki z ograniczoną odpowiedzialnością do sprzedaży, gdyż są one najczęściej wybierane przez osoby chcące założyć działalność gospodarczą. Posiadają wiele zalet, dlatego warto je wybrać.
Skorzystaj z wariantu zakup dwuletniej spółki kapitałowej i rozpocznij realizować swoje cele od zaraz, osiągaj sukcesy i ciesz się z życia. Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.