• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakup dwuletniej spółki kapitałowej

Chciałbyś szybko rozpocząć swój biznes? Stać się niezależny, wyznaczać sobie godziny pracy, które Ci odpowiadają, decydować o najważniejszych kwestiach? Jest to możliwe, jeśli wybierzesz ofertę naszej firmy- zakup dwuletniej spółki kapitałowej. Co daje Ci skorzystanie z tej usługi? Zyskujesz czysty podmiot gospodarczy, który przeszedł już wszystkie etapy zakładania i rejestracji, z uregulowaną sytuacją prawną oraz wyposażony w potrzebne numery, czyli NIP i REGON. W dodatku jest gotowy do podjęcia działalności od zaraz. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przyszłych przedsiębiorców, wybiera zakup zamiast samodzielnej rejestracji, która wymaga wypełnienia wielu formalności i może trwać nawet miesiąc.
Nasza firma w swojej ofercie posiada spółki z ograniczoną odpowiedzialnością do sprzedaży, gdyż są one najczęściej wybierane przez osoby chcące założyć działalność gospodarczą. Posiadają wiele zalet, dlatego warto je wybrać.
Skorzystaj z wariantu zakup dwuletniej spółki kapitałowej i rozpocznij realizować swoje cele od zaraz, osiągaj sukcesy i ciesz się z życia. Zachęcamy!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.