• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółek małopolskie

Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Wieliczka... doszedłeś do wniosku, że firma w tych miastach ma szanse na powodzenie? Dobrze myślisz, gdyż są to duże miasta o dużej ludności. Gdzie są ludzie, tam kręci się biznes. Wszystkie te miasta są położone w województwie małopolskim, więc mam dla Ciebie radę: postaw na zakładanie spółek małopolskie, bo przecież właśnie tam chcesz założyć swoją firmę.

Plan założenia spółki już masz. Teraz podejmij kolejne kroki. Czeka Cię ciężka droga, lecz pamiętaj, że na mecie satysfakcja gwarantowana. Przerażają Cię te wszystkie załatwienia i formalności, z którymi będziesz musiał się zmierzyć? Sprawiają, że Twoja motywacja staje się coraz mniejsza? Nie zrażaj się! Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie. Skorzystaj z usług naszej firmy, która oferuje Ci rejestracje opłacalnych i odpowiednich rodzajów spółek, czyli spółki z o.o., spółki komandytowej oraz spółki z o.o. komandytowej. Interesuje Cię któraś z tych form? Skontaktuj się z nami i zacznij cieszyć się z postępów realizacji Twoich marzeń.

Zakładanie spółek małopolskie jest świetną opcją dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć własną działalność w województwie małopolskim, a przy tym nie musieć zajmować się formalnościami związanymi z założeniem. Nasz zespół profesjonalistów dokona za Ciebie rejestracji spółki, co pozwoli na szybsze i sprawniejsze rozpoczęcie Twojej firmy. Powierz się w nasze ręce i ciesz się satysfakcją na końcu tej drogi zakładania spółki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.