• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie sp z o.o. Warszawa

Dlaczego warto zdecydować się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w stolicy?

Spółka z o.o. nieprzerwanie od wielu jest liderem jeżeli chodzi o ilość założonych podmiotów gospodarczych w Polsce. Na zainteresowanie tym podmiotem wpływa przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Ponadto może założyć ją niemal każdy za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmiot ten wymaga również wniesienie niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Warto zadbać, aby rejestracja spółki przebiegła w prestiżowej lokalizacji np. Warszawie.

Zakładanie sp z o.o. Warszawa jest niestety bardzo problematyczne. Wiąże się bowiem z koniecznością poświęcenia temu zabiegowi ogromnej ilości czasu związanej z uzupełnieniem należytych dokumentów i złożeniem ich do odpowiednich instytucji. Aby pominąć te niedogodności warto zdecydować się na zakup gotowej spółki zarejestrowanej w Warszawie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.