• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWpis do KRS spółki z o.o.

Jeżeli Twoje życie w jakimkolwiek stopniu związane jest z biznesem, z pewnością doskonale wiesz czym jest Krajowy Rejestr Sądowy i jak ważne dla przedsiębiorcy, rozpoczynającego własną działalność gospodarczą, jest aby jak najszybciej uzyskać wpis do KRS spółki z o.o.

Jest to obowiązkowy element procesu rejestracji działalności gospodarczej, bez którego nie uda się założyć firmy. Jeżeli wpis do KRS spółki z o.o. nie nastąpi do pół roku od momentu zawarcia umowy między udziałowcami, zwrócone będą musiały zostać wszystkie wierzytelności osób trzecich a także wniesione wkłady, co będzie równoznaczne z zakończeniem jej działalności. Wpis uzyskuje się poprzez złożenie odpowiedniego wniosku wraz z dokumentami, takimi jak uchwała wspólników o powołaniu zarządu czy oświadczenie zarządu o wniesieniu wkładów na pokrycie kapitału zakładowego i wiele, wiele innych. Na rozpatrzenie wniosku trzeba czekać około 14 dni, jeżeli jednak wykryte zostaną w nim jakiekolwiek błędy spotka się on z odmową i konieczne będzie ponowne jego złożenie.

Doradcy zatrudniani przez nasze biuro zajmują się rejestracja firmy, czyli między innymi pomagają uzyskać wpis do KRS spółki z o.o. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w tej kwestii, zapraszamy do kontaktowania się z nami i do podjęcia współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.