• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualny adres firmy w Krakowie

Często przedsiębiorcy rozpoczynający działalność gospodarczą szukają różnych rozwiązań, aby już na początku zaoszczędzić pieniądze. W tym wypadku decydują się na skorzystanie z usługi wirtualnego biura, które nie tylko proponuje zmianę adresu na bardziej prestiżowy, ale również:

- odbiór i informowanie poczcie,
- przekazywanie poczty,
- skanowanie poczty i przekazywanie e-maili,
- własny numer faksu,
- własny numer telefonu,
- możliwość organizacji spotkania biznesowego bez konieczności poszukiwania odpowiedniego miejsca.

Wirtualne biuro umożliwia pozyskanie profesjonalnej obsługi, która zajmie się wszelkimi niezbędnymi formalnościami. Wirtualny adres w Krakowie z pewnością przyciągnie uwagę Klientów, dlatego warto skorzystać z takiej możliwości. Pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych jest bowiem kluczowe dla dobrego funkcjonowania przedsiębiorstwa w przyszłości. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą Kancelarią, a wirtualny adres w Krakowie stanie się rzeczywistością.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.