• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówWirtualny adres firmy w Krakowie

Często przedsiębiorcy rozpoczynający działalność gospodarczą szukają różnych rozwiązań, aby już na początku zaoszczędzić pieniądze. W tym wypadku decydują się na skorzystanie z usługi wirtualnego biura, które nie tylko proponuje zmianę adresu na bardziej prestiżowy, ale również:

- odbiór i informowanie poczcie,
- przekazywanie poczty,
- skanowanie poczty i przekazywanie e-maili,
- własny numer faksu,
- własny numer telefonu,
- możliwość organizacji spotkania biznesowego bez konieczności poszukiwania odpowiedniego miejsca.

Wirtualne biuro umożliwia pozyskanie profesjonalnej obsługi, która zajmie się wszelkimi niezbędnymi formalnościami. Wirtualny adres w Krakowie z pewnością przyciągnie uwagę Klientów, dlatego warto skorzystać z takiej możliwości. Pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych jest bowiem kluczowe dla dobrego funkcjonowania przedsiębiorstwa w przyszłości. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą Kancelarią, a wirtualny adres w Krakowie stanie się rzeczywistością.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.