• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUtworzenie spółki z o.o.

Spółki z o.o., to spółki kapitałowe, które posiadają osobowość prawną. Ich zakładanie jest bardzo korzystne, dla nas i naszej firmy, ale utworzenie spółki z o.o. nie jest takie proste.

Jeśli już zdecydujemy się na to, żeby spółkę z o.o. założyć musimy być świadomi tego, że wymaga to poświęcenia dużej ilości czasu oraz ogromnego zaangażowania. Do wypełnienia i napisania jest wiele niezbędnych dokumentów, bez których nie da się spółki utworzyć. Później trzeba jeszcze wszystkie wnioski i pisma złożyć w odpowiednich urzędach i czekać na odpowiedź. W dokumentach mogą pojawić się także błędy, co znacznie przedłuża rejestrację spółki. Jeśli się postaramy i będziemy bardzo dokładni nie sprawi nam to jednak większych problemów.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że utworzenie spółki z o.o. nie jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy w tym celu specjalną ofertę. Każdy, kto się do nas zgłosi otrzyma pomoc przy zakładaniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomożemy przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów i składaniu ich w odpowiednich urzędach. Możemy się zająć wszystkim, a ty dzięki nam otrzymasz zarejestrowaną spółkę z o.o.

Utworzenie spółki z o.o.? - z nami nie będzie to już żaden problem!
Zadzwoń do nas, a my przedstawimy ci szczegóły naszej oferty i pomożemy w szybkim i bezproblemowym założeniu spółki z o.o.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.