• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUtworzenie spółki z o.o.

Spółki z o.o., to spółki kapitałowe, które posiadają osobowość prawną. Ich zakładanie jest bardzo korzystne, dla nas i naszej firmy, ale utworzenie spółki z o.o. nie jest takie proste.

Jeśli już zdecydujemy się na to, żeby spółkę z o.o. założyć musimy być świadomi tego, że wymaga to poświęcenia dużej ilości czasu oraz ogromnego zaangażowania. Do wypełnienia i napisania jest wiele niezbędnych dokumentów, bez których nie da się spółki utworzyć. Później trzeba jeszcze wszystkie wnioski i pisma złożyć w odpowiednich urzędach i czekać na odpowiedź. W dokumentach mogą pojawić się także błędy, co znacznie przedłuża rejestrację spółki. Jeśli się postaramy i będziemy bardzo dokładni nie sprawi nam to jednak większych problemów.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że utworzenie spółki z o.o. nie jest łatwe, dlatego przygotowaliśmy w tym celu specjalną ofertę. Każdy, kto się do nas zgłosi otrzyma pomoc przy zakładaniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomożemy przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów i składaniu ich w odpowiednich urzędach. Możemy się zająć wszystkim, a ty dzięki nam otrzymasz zarejestrowaną spółkę z o.o.

Utworzenie spółki z o.o.? - z nami nie będzie to już żaden problem!
Zadzwoń do nas, a my przedstawimy ci szczegóły naszej oferty i pomożemy w szybkim i bezproblemowym założeniu spółki z o.o.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.