• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługowe prowadzenie księgowości

Usługowe prowadzenie księgowości stanowi nieopisaną pomoc dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zobligowani są do prowadzenia pełnej księgowości.

Prowadzenie działalności gospodarczej, obliguje do stworzenia ewidencji księgowej. Jeśli chodzi o pełną księgowość, która jest skomplikowanym systemem powinieneś zatrudnić księgową, bądź nawiązać współpracę z biurem rachunkowym.

Kilka lat temu usługowe prowadzenie księgowości było przywilejem nielicznych. Tylko osoby posiadające certyfikat księgowego mogły świadczyć usługi księgowe.

Od 10 maja 2014 r. usługowe prowadzenie księgowości może wykonywać każda osoba, która posiada zdolność do czynności prawnych i niekaralność.

Większość firm jednak dalej poszukują osób, które spełniają warunki do uzyskania certyfikatu. Jest to zbyt poważna kwestia, abyś powierzył ją osobie bez kwalifikacji i nieposiadającej odpowiednich umiejętności.

Za niedokładne prowadzenie księgowości grozi Ci proces karny i możesz zostać ukarany karą grzywny.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.