• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi księgowe dla dużych firm

Duża firma, to duże wyzwanie. Wielu przedsiębiorców woli podjąć się z początku małej firmy, by sprawdzić swoje siły i najwyżej później podjąć poważniejsze działania. Jeżeli jednak wiesz, że duża firma to coś idealnego dla Ciebie, to próbuj! Sprawdź czy poradzisz sobie w prowadzeniu dużego przedsiębiorstwa. My w Ciebie wierzymy! Jednak na początku prowadzenia działalności jest ciężko – wiemy to z doświadczenia w pomaganiu przedsiębiorcom. Wielu z nich zgłasza się do nas, bo nie radzą sobie z księgowością. Nie bierz wszystkich obowiązków na siebie. Pomożemy Ci świadcząc usługi księgowe dla dużych firm.

Czym są usługi księgowe dla dużych firm? Pod tym pojęciem kryje się nasza pomoc. Oferujemy Ci prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie przez grono wyspecjalizowanych księgowych. Korzystając z naszej firmy oszczędzasz czas i pieniądze. Jesteśmy w ciągle zmieniającym się prawie na bieżąco, więc masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie najodpowiedniejszą drogę do sukcesu. Ty zajmij się rozwojem firmy, a my zajmiemy się księgowością. Pomożemy Ci prowadzić firmie najefektywniej, ale przy niskich kosztach.

Usługi księgowe dla dużych firm to coś stworzonego idealnie dla Ciebie? Zadzwoń! Nasi specjaliści czekają, aby Ci pomóc. Zapraszam do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.