• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaUsługi kadrowo - płacowe spółek Kraków

Świadczone przez nas usługi kadrowo - płacowe spółek Kraków pomagają coraz to większemu gronu przedsiębiorców w prowadzeniu firmy na najwyższym poziomie. Każdy klient jest najważniejszy i do każdego podchodzimy indywidualnie, co pozwala na wybór najlepszych rozwiązań dla jego firmy.

Czym są usługi kadrowo - płacowe spółek Kraków? To kompleksowa pomoc przedsiębiorcy w zakresie zatrudnianych pracowników. W ich skład wchodzi m.in.: naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie zaliczek na podatek dochodowy, sporządzanie deklaracji i rozliczeń. Wielu przedsiębiorców chwali sobie współpracę z naszymi specjalistami, bo pozwala im to na pełne skoncentrowanie się na zarządzaniu działalnością, co skutkuje znacznym rozwojem ich firmy i wybiciem się na rynku ponad konkurencję.

Nasze usługi kadrowo - płacowe spółek Kraków mają za zadanie pomagać przedsiębiorcom dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Skontaktuj się z nami. Spotkanie pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu oraz podjęcia współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.