• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługi finansowo - księgowe w Krakowie

Nie od dziś wiadomo, że księgowość jest jednym z ważniejszych elementów prawidłowo funkcjonującego przedsiębiorstwa. Możliwość prowadzenia księgowości przez biura rachunkowe powoduje, że właściciele przedsiębiorstw nie muszą się martwić o sprawy finansowe. Usługi finansowo – księgowe w Krakowie podobnie jak inne usługi opierają się na:

- opracowaniu polityki rachunkowości,
- prowadzeniu księgowości pełnej i uproszczonej,
- sporządzaniu ewidencji podatku VAT (rejestry zakupu i sprzedaży),
- sporządzaniu sprawozdań, deklaracji, wymaganych przez właściwe urzędy dokumentów.

Niektóre biura rachunkowe poszerzają swoją ofertę o usługi kadrowo – płacowe, doradztwo podatkowe czy prawne. Być może chcą zaproponować kompleksową obsługę firmom, które decydują się na skorzystanie z ich oferty. My również oferujemy pełniejszy zakres obsługi firm. Warto zatem wybrać usługi finansowo – księgowe w Krakowie, proponowane przez nasze biuro rachunkowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00