• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa dotycząca sprzedaży spółek

Myślałeś, ze prowadzenie działalności gospodarczej to proste zadnie? Nie zdawałeś sobie sprawy jak wiele obowiązków się z nim wiąże i jak trudne jest utrzymanie się na rynku? Niestety bycie przedsiębiorcą to ciężka praca, wymagająca wiele poświęcenia. Na szczęście zawsze można z niej zrezygnować i w dodatku jeszcze na tym zarobić.

Jeżeli więc chcesz zrezygnować z prowadzenia firmy, usługa dotycząca sprzedaży spółek jest idealna dla Ciebie. Wiele osób poszukuje spółek, które działają na rynku i które oferowane są jako podmioty na sprzedaż. Ciężko jednak samodzielnie znaleźć kupca dla swojej firmy. Nie sprawia to natomiast najmniejszego problemu doradcom księgowym i biurom rachunkowym świadczącym usługę pośrednictwa. Zajmują się one nie tylko znalezieniem nabywcy, ale także negocjowaniem jak najlepszych warunków, sporządzaniem umowy oraz przeprowadzaniem całej transakcji.
Korzystanie z ich pomocy pozwala szybko i sprawnie zrezygnować z prowadzenie swojego przedsiębiorstwa.

Usługa dotycząca sprzedaży spółek to jeden z punktów, które możesz znaleźć w naszej ofercie. Napisz do nas, a udzielimy Ci bardziej szczegółowych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.