• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówUsługa doradcza: założenie spółki

Chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą? Od dłuższego czasu zabierasz się do podjęcia odpowiednich kroków, ale nie wiesz jak? Nie rezygnuj z planów! My Ci pomożemy! Oferta naszej Kancelarii, w której zawiera się usługa doradcza: założenie spółki została stworzona dla takich przedsiębiorców jak Ty! Takich, którzy marzą o własnej firmie, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Usługa doradcza: założenie spółki to nic innego jak pomoc w rejestracji spółki. Z doświadczenia wiemy, że cała procedura rejestracyjna może przysporzyć przedsiębiorcy wielu kłopotów. Lepiej dbać o przyszłość swoją i swojej firmy i nie pakować się w kłopoty na starcie. Odpowiednim rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszych specjalistów, którzy pomogą przejść przez cały proces rejestracyjny bez większych komplikacji. Nawet więcej! Jeśli klient będzie chciał, to założymy za niego spółkę! Nie będzie on musiał myśleć o wszelkich załatwieniach w urzędach, czasochłonnym staniu w kolejkach. My zrobimy wszystko, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zrobimy to na najwyższym poziomie!

Zainteresowała Cię usługa doradcza: założenie spółki? Skontaktuj się z nami! Skorzystaj z naszej pomocy skierowanej dla Ciebie! Jeżeli zależy Ci na czasie, to polecamy także gotowe spółki, które prowadzić możesz zaraz po zakupie! Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki