• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa doradcza: założenie spółki

Chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą? Od dłuższego czasu zabierasz się do podjęcia odpowiednich kroków, ale nie wiesz jak? Nie rezygnuj z planów! My Ci pomożemy! Oferta naszej Kancelarii, w której zawiera się usługa doradcza: założenie spółki została stworzona dla takich przedsiębiorców jak Ty! Takich, którzy marzą o własnej firmie, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Usługa doradcza: założenie spółki to nic innego jak pomoc w rejestracji spółki. Z doświadczenia wiemy, że cała procedura rejestracyjna może przysporzyć przedsiębiorcy wielu kłopotów. Lepiej dbać o przyszłość swoją i swojej firmy i nie pakować się w kłopoty na starcie. Odpowiednim rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług naszych specjalistów, którzy pomogą przejść przez cały proces rejestracyjny bez większych komplikacji. Nawet więcej! Jeśli klient będzie chciał, to założymy za niego spółkę! Nie będzie on musiał myśleć o wszelkich załatwieniach w urzędach, czasochłonnym staniu w kolejkach. My zrobimy wszystko, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zrobimy to na najwyższym poziomie!

Zainteresowała Cię usługa doradcza: założenie spółki? Skontaktuj się z nami! Skorzystaj z naszej pomocy skierowanej dla Ciebie! Jeżeli zależy Ci na czasie, to polecamy także gotowe spółki, które prowadzić możesz zaraz po zakupie! Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z naszą ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.