• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUsługa doradcza: sprzedaż spółki

Zdecydowałeś się na sprzedaż spółki? Już wiesz, że na pewno chcesz to zrobić, tylko szukasz informacji jak to zrobić? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie usługa doradcza: sprzedaż spółki. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, a otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące planowanej przez Ciebie transakcji.

Usługa doradcza: sprzedaż spółki to odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące transakcji sprzedaży/zakupu spółki. Jednak to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz także pośrednictwo sprzedaży spółki, czyli pełną pomoc. Jeżeli nam zaufasz, to zajmiemy się wszystkim. Znajdziemy odpowiedniego kupca, sporządzimy potrzebne dokumenty, przeprowadzimy za Ciebie cały proces sprzedaży spółki. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala na wybór najrozsądniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań dla przedsiębiorców.

Usługa doradcza: sprzedaż spółki a może pośrednictwo w sprzedaży spółki? Poznaj naszą ofertę! Zdecyduj się na naszą pomoc i dołącz do grona zadowolonych klientów! Zapraszam do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.