• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówUchwała wspólników spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Uchwała wspólników spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać uchwala na zgromadzeniu wspólników. Podczas takiego spotkania wspólnicy spółki ustalają wprowadzenie nowych zmian oraz każdy z nich wypowiada się na dany temat. Istnieje jednak możliwość, że uchwała zostanie podjęta bez odbycia się zgromadzenia wspólników w sytuacji kiedy wszyscy uczestnicy na piśmie wyrażą zgodę na wprowadzenie w życie danego postanowienia lub wyrażą zgodę na przeprowadzenie głosowania pisemnego, oczywiście istnieją pewne zastrzeżenia, do których muszą się zastosować podmioty posiadające udziały w spółce. Uchwała wspólników spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi podstawę do zarządzania spółką oraz reguluje sposób funkcjonowania spółki na rynku oraz jej reakcję na pewne problemy.

Prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z o.o. wymaga od przedsiębiorców uregulowania wielu kwestii dotyczących spółki. Nasza Kancelaria zajmuje się obsługą spółek, proponujemy Państwu pomoc w założeniu takiej spółki, dokonanie odpowiednich zmian aktualizacyjnych w Krajowym Rejestrze Sądowym, zajmujemy się także doradztwem na rzecz naszych Klientów, pomaga w opracowaniu odpowiednich rozwiązań, które umożliwiają optymalizację prowadzonej działalności gospodarczej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.