• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTermin zgłoszenia do KRS zmian komisji rewizyjnej

Termin zgłoszenia do KRS zmian komisji rewizyjnej - czy dopełnienie formalności w terminie pozwoli uchronić firmę od problemów prawnych? Jaki zgodnie z przepisami obowiązuje termin dopełnienia formalności aktualizacyjnych w KRS w zakresie zmian komisji rewizyjnej spółki?

Jaką rolę w spółce pełni komisja rewizyjna?

Komisja rewizyjna w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością podejmiuje działania kontrolne mające na celu sprawdzić poprawność podejmowanych działań. Organ uprawniony jest do przeglądania i analizowania dokumentów związanych z działalnością spółki z o.o.
Warto zaznaczyć, że komisja rewizyjna podejmuje działania przede wszystkim w okresie sprawozdawczym, po zakończeniu roku obrotowego.
Jej podstawowym zadaniem jest cena sprawozdania zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością: opisowego z działalności spółki i finansowego.

Jaki obowiązuje termin zgłoszenia do KRS zmian komisji rewizyjnej?

Termin zgłoszenia do KRS zmian komisji rewizyjnej oraz pozostałych informacji to 7 dni od momentu wystąpienia zmian.

Obowiązek aktualizacji danych w KRS - jakie dane aktualizować?

Przedsiębiorcy prowadzący firmę w postaci spółki zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym muszą pamiętać o konieczności aktualizacji zmian danych po każdej istotnej zmianie podlegającej wpisowi w KRS.

W zakres tego rodzaju danych wchodzą m.in.:
→ skład członków zarządu, komisji rewizyjnej, wspólników
→ adres spółki oraz siedziby spółki
→ lista wspólników
→ zapisy umowy spółki

Zgłoszenie do KRS zmian komisji rewizyjnej oferta

Nasza Kancelaria doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wielu przedsiębiorców nie chce samodzielnie zajmować się procedurą aktualizacji danych spółki w KRS. Z tego powodu oferujemy solidną pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosków aktualizacyjnych.
Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu, przedstawimy szczegóły oferty oraz odpowiemy na ewentualne pytania. Aktualizacja danych spółki w KRS – zmiana danych z pomocą Kancelarii.

Sprawdź ofertę w zakresie aktualizacji KRS PDF

▸▸▸Oferta aktualizacji danych PDFDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.