• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówTanie spółki z o.o.

Spółka z o.o. jest bardzo popularną spółką. Wybiera ją wiele osób, przede wszystkim ze względu na jej liczne zalety. Jednak jej zakładanie nie jest łatwe. Jego koszty także nie są najmniejsze. Na szczęście rejestracja spółki z o.o. to nie jedyny sposób na to, by stać się jej posiadaczem. Nasza firma posiada tanie spółki z o.o. na sprzedaż. Dzięki nim będziesz mógł szybko i tanio rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Spółki z o.o. jakie posiadamy w swojej ofercie zostały już założone i zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dzięki temu ominie cię cały czasochłonny proces ich zakładania. Ponadto nasze spółki pomimo tego, że na rynku już jakiś czas istnieją, to nie prowadziły jeszcze żadnej działalności gospodarczej. Z tego powodu nie mają żadnych zobowiązań i zadłużeń. Ich zakup u nas jest w pełni bezpieczny.

Tanie spółki z o.o. nie będą kosztowały cię dużo pieniędzy. Dzięki temu, że je zdobędziesz, nie będziesz musiał wypełniać tylu dokumentów i załatwiać wielu spraw w urzędach. Wszystko odbędzie się bardzo szybko i już 1 - 2 dni po wypełnieniu wszystkich formalności będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Spółki z o.o. na sprzedaż dodatkowo posiadają zdolności kredytowe. Banki chętnie udzielają kredytów spółkom, które posiadają staż i nie mają zadłużeń.

Chcesz kupić tanie spółki z o.o. - skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji i pomożemy w szybkim i tanim rozpoczęciu prowadzenia własnego biznesu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.