• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówzakup gotowej

Dwuletnia spółka kapitałowa na sprzedaż

Dwuletnia spółka kapitałowa na sprzedaż jest podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w 2012 roku, który wyposażony został w niezbędne numery NIP i REGON. Jeśli więc zdecydujesz się na jej zakup, będziesz mógł rozpocząć działalność już w ciągu dwóch dni. Wystarczy tylko aktualizacja wpisów w KRS, a resztę formalności związanych z zakładaniem spółki masz z głowy.

Zakup dwuletniej spółki kapitałowej

Chciałbyś szybko rozpocząć swój biznes? Stać się niezależny, wyznaczać sobie godziny pracy, które Ci odpowiadają, decydować o najważniejszych kwestiach? Jest to możliwe, jeśli wybierzesz ofertę naszej firmy- zakup dwuletniej spółki kapitałowej. Co daje Ci skorzystanie z tej usługi? Zyskujesz czysty podmiot gospodarczy, który przeszedł już wszystkie etapy zakładania i rejestracji, z uregulowaną sytuacją prawną oraz wyposażony w potrzebne numery, czyli NIP i REGON. W dodatku jest gotowy do podjęcia działalności od zaraz.

Subscribe to RSS - zakup gotowej

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.