• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówsprzedam firmę

Goowa spółka z o.o. z siedzibą w warszawie

Własna firma to niespełniony sen wielu osób. Uciążliwa rejestracja spółki to przyczyna niejednej rezygnacji.
Należy jednak zdać sobie sprawę z tego, że niedogodności wynikłe z tradycyjnej rejestracji można w bardzo prosty sposób ominąć. Najskuteczniejszą metodą okazuje się zakup gotowej jednostki.
Decydując się na taką transakcję otrzymujesz podmiot przygotowany do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej, a więc zarejestrowany we wszystkich niezbędnych urzędach, czego potwierdzeniem są numer NIP, REGON, KRS, a także opcjonalnie VAT.

Sprzedaż gotowej spółki komandytowo - akcyjnej

Wśród licznych rodzajów spółek handlowych istnieją zarówno te popularne, jak spółka z o.o. oraz takie, cieszące się nieco mniejszą popularnością, których przykładem może być spółka komandytowo-akcyjna. Mniejsza popularność nie oznacza mniejszej atrakcyjności danej formy przedsiębiorstwa. Dlatego też, nasza firma biorąc pod uwagę potrzeby nawet mniej licznej grupy Klientów, oferuje sprzedaż gotowej spółki komandytowo-akcyjnej.

Sprzedaż gotowej spółki akcyjnej

Spółka akcyjna stanowi formę idealną do prowadzenia dużych interesów. Jej założenie umożliwia bezpieczne prowadzenie firmy zarówno samemu, jaki i wspólnie, a także pozyskanie dużego kapitału, potrzebnego do prowadzenia poważnych interesów.

Sprzedaż gotowej spółki z o.o. komandytowej

Jak uniknąć podwójnego opodatkowania w spółce z o.o.? Chociaż sposobów jest sporo, najlepszym i uniwersalnym jest założenie spółki z o.o. komandytowej. Mimo zalet jakie daje to rozwiązanie, założenie takiej spółki nie jest łatwe ani też szybkie.

Sprzedaż gotowej spółki komandytowej

Nowość dla naszych Klientów - gotowa spółka komandytowa!

Sprzedam biznes

Niektórzy przedsiębiorcy wraz z upływem czasu dochodzą do wniosku, że nie chcą bądź nie są w stanie dalej prowadzić działalności gospodarczej na własną rękę. Stają więc oni przed wyborem: sprzedam biznes czy może zlikwiduj? O wiele korzystniejszym rozwiązaniem jest sprzedanie swoich udziałów w spółce, ponieważ oprócz tego, iż otrzymują Oni określoną kwotę, to w dodatku inny (przyszły) przedsiębiorca może kontynuować ich działalność. Dla obydwóch stron rozwiązanie sprzedam biznes będzie korzystniejsze.

Spółki na sprzedaż

Spółki na sprzedaż to jedna z ofert, jakie proponuje nasza firma. U nas możesz kupić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż jest to najczęściej wybierana forma działalności gospodarczej, która posiada najbardziej docenianą zaletę, a mianowicie zabezpieczenie majątku wspólników. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko związane z podejmowaniem biznesu.

Używana spółka z o.o. na sprzedaż

Używana spółka z o.o. na sprzedaż to oferta dla osób chcących szybciej rozpocząć prowadzenie własnego biznesu. Szybciej to znaczy w jakim terminie? Już w ciągu dwóch dni od daty zakupu! Wystarczy dokonać transakcji, a następnie zaktualizować dane w KRS i już można prowadzić działalność gospodarczą!

Sprzedaż spółek z licencją na spedycję

Niektóre formy działalności wymagają odpowiedniej licencji czy koncesji. Przykładem może być firma spedycyjna czy transportowa. Jednakże sprzedaż spółek z licencją na spedycję także wymaga czasu. Likwidacja spółki z takim pozwoleniem będzie nierozsądne a co większa nie ma sensu tracić czas na sporządzenie ogłoszenia: „sprzedaż spółek z licencją na spedycję”. Nie masz nawet pewności czy ktoś zwróci na nie uwagę.

Sprzedam spółkę z dochodem

Jeśli interesuje Cię świat biznesu i finansów, jesteś przedsiębiorcom, prowadzisz własną firmę bądź dopiero planujesz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z oferta dotyczącą sprzedaży bądź zakupu firmy. Większość z podobnych propozycji wiąże się z podmiotami posiadającymi idealnie czyste historie gospodarcze co oznacza, że zostały zarejestrowane lecz nigdy nie podjęły aktywnej działalności.

Pages

Subscribe to RSS - sprzedam firmę

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.