• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówkupię sp z o.o.

Kupno udziałów w spółce z o.o.

Któż nie marzy o tym aby być właścicielem przedsiębiorstwa, zarabiać fortunę, być szefem samemu sobie i wcielać w życie swoje wizje? Każdego dnia taka myśl przychodzi do głowy zapewne każdemu, kogo relacje z przełożonym pozostawiają wiele do życzenia lub który uważa, że właściciele firmy w której pracuje nie zawsze dokonują trafnych wyborów. Większość nie podejmuje żadnych działań aby zmienić tę sytuację, są jednak tacy którzy nie pozostają bierni i w końcu dochodzą do wniosku, że kupno udziałów w spółce z o.o. to rozwiązanie idealne dla nich.

Kupię gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Każdego dnia w naszym kraju, najczęściej jakiś młody człowiek postanawia rozpocząć własną działalność. Zazwyczaj ma on już gotowy pomysł, wizję i chce ją wprowadzić w życie. Głównie do działania motywuje go marzenie o spełnieniu ambicji i chęć osiągnięcia sukcesu. Bezpośrednią przyczyną jest również chęć wzbogacenia się i powiększenia swojego majątku, co w państwie w którym bezrobocie wciąż rośnie, niejednokrotnie jest bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Nim jednak mu się to uda, spotka on na swojej drodze liczne przeszkody i bariery.

Kupię działającą spółkę z o.o.

„Kupię działającą spółkę z o.o.” - tego typu ogłoszenia coraz częściej możemy znaleźć w Internecie, czy innych źródłach przekazu. Dlaczego? Bowiem coraz więcej osób zamiast samodzielnie zakładać firmę (co wymaga wielu formalności, stania w urzędowych kolejkach i pochłania czas), woli ją kupić. Jest to dobre rozwiązanie. Zwłaszcza, że dzięki niemu można rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej już w ciągu dwóch dni, a nie w ciągu miesiąca. Jest to znaczna różnica. Nie trzeba też myśleć, którego wniosku KRS się jeszcze nie wypełniło, bądź który jest wypełniony nieprawidłowo.

Kupno spółek mazowieckie

Kupno spółek mazowieckie staje się coraz bardziej korzystne. Jest to korzystna opcja przede wszystkim dla osób, które mają tylko kilka dni na rozpoczęcie własnej działalności. Także dla tych z Państwa, którzy wolą skupić się na właściwym prowadzeniu biznesu i nie chcą marnować czasu na bieganie po urzędach i załatwianie formalności ta opcja może być opłacalna.

Kupno Spółek Katowice

Kupno spółek Katowice to opcja nie tylko dla osób z tego miasta, ale również dla przedsiębiorców, którzy chcieliby właśnie w tamtym rejonie rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

W ostatnim czasie zainteresowanie tematem zakupu gotowych spółek staje się coraz większe, dlatego możesz przebierać i szukać spółki, która w pełni będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Na wszystko brakuje czasu, dlatego kupno spółek Katowice okazuje się bardzo atrakcyjną propozycją.

Kupno spółek Kraków

Chcąc posiadać własną spółkę, może warto zastanowić się nad zakupem gotowej już spółki. Jest to bardzo atrakcyjny sposób, gdyż nie trzeba przeprowadzać całościowej rejestracji spółki. Masz również pewność, że wszystkie dokumenty spółki zostały wypełnione poprawie i nie zaskoczy Cię żaden problem. Te spółki posiadają już także numery np. REGON i NIP. Przy zakupie gotowej spółki można zaoszczędzić sporo cennego czasu, pieniądze, a także niepotrzebne nerwy i stres. Na rynku działają firmy, które zajmują się sprzedażą czystych, gotowych spółek i to wszystko załatwią za Ciebie.

Kupno Spółek Warszawa

Posiadanie własnej firmy to chyba marzenie każdej ambitnej osoby. Bycie swoim własnym szefem, praca na własnych warunkach i dla siebie. W związku z realizacją tych pragnień spora część osób przechodzi do ich realizacji. Dzięki temu forma prowadzenia działalności gospodarczej, jaką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cieszy się, aż taką popularnością.

Kupno spółki przez obcokrajowca

Zastanawiasz się, czy kupno spółki przez obcokrajowca w naszym kraju jest możliwe? A może jednak w Polsce spółki mogą prowadzić tylko osoby obywatelstwa polskiego? Kto w ogóle według prawa jest uznawany za obcokrajowca?

Kupię spółkę z o.o.

Podejrzewam, że każdej ambitnej i przedsiębiorczej osobie kilkakrotnie przeszło przez myśl „kupię spółkę zoo i rozpocznę prowadzenie własnej działalności gospodarczej”. Większość osób jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie obowiązki się z tym wiążą. Wszystko przyćmiewają główne zalety takie, jak zysk, prestiżowa posada prezesa firmy, regulowany przez samego siebie czas pracy, zarządzanie firmą według własnych upodobań... Wszystko tylko tak kolorowo brzmi. Wiadomo, że prowadzenie własnej firmy, spoglądanie jak się rozwija i owocuje zyskami, jest przyjemnym uczuciem.

Jak szybko założyć spółkę z o.o.

Wiele nowych przedsiębiorców chciałoby wiedzieć jak szybko założyć spółkę z o.o. Tradycyjne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością trwa przeważnie około 2-3 tygodnie. W styczniu 2012 roku weszła ustawa, która pozwala zarejestrować spółkę z o.o. przez Internet co trwa tylko 24 godziny. Dzięki temu przedsiębiorcy mają łatwiej, ponieważ mogą zaoszczędzić sporą ilość czasu.
Elektroniczna rejestracja jest idealna dla osób, które chcą rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej „od zaraz”.

Pages

Subscribe to RSS - kupię sp z o.o.

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.