• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Kancelariaksięgowość w spółce

Cennik usług księgowych

Usługi księgowe są dobrym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą i nie chcą tracić czasu na sporządzanie dokumentów i sprawozdań, dokonywanie rozliczeń i obliczanie podatku należnego do zapłaty do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zawiłość przepisów prawnych i regulacji, które zawarte są w ustawie o rachunkowości wymagają od przedsiębiorcy stałą kontrolę i nadzór, aby móc być na bieżąco i wypełniać dokumenty zgodnie z obowiązującymi dyrektywami.

Subscribe to RSS - księgowość w spółceZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.