• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSzybkie zakładanie sp z o.o.

Jeżeli czytasz ten artykuł to oznacza, że szybkie zakładanie sp z o.o. bardzo Cię zainteresowało. Słusznie! Jest to bardzo ciekawy temat, który pozwala na znaczne przyspieszenie procesu rejestracji spółek. Myślę, że dla współczesnych przedsiębiorców czas jest najważniejszy i chcą, aby ich spółka funkcjonowała jak najwcześniej.

Szybkie zakładanie sp z o.o. polega na zupełnie legalnym, ale dużo szybszym założeniu swojej firmy. Z tego sposobu korzystają przedsiębiorcy, którzy chcą jak najwcześniej zabrać się do osiągania zysków i dążyć do sukcesu. Do metody na szybkie zakładanie sp z o.o. należy z pewnością zakup gotowej spółki. Jest to bardzo wygodny sposób, który umożliwia rozpoczęcie prowadzenia działalności zaledwie po kilku dniach. Dodatkową korzyścią tego sposobu jest pełen profesjonalizm i gwarancja dobrze zarejestrowanej spółki. Nie warto kupować spółki na własną rękę. Może to przynieść więcej szkody niż pożytku. Najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z usług firm, które się w tym specjalizują. I nasza firma właśnie do takich należy.

Oferujemy Ci gotową spółkę z oo. Skorzystaj z naszej pomocy zarejestrowania Twojej spółki. Skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się więcej.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.