• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSzybka sprzedaż spółki z o.o.

Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu? Myślisz o zamknięciu swojej działalności i rozpoczęciu czegoś nowego? W ostatnim czasie sporo można usłyszeć o tym, że dla wielu przedsiębiorców, którzy znaleźli się w wcześniej określonej sytuacji, bardzo dobrym rozwiązaniem była szybka sprzedaż spółki z o.o..

Otóż zamykając działalność nic nie zyskujesz, a wręcz tracisz, ponieważ pieniądze zainwestowane w firmę pójdą „na marne”, a Twoje starania włożone w rozwój firmy będą stratą czasu. W związku z tym została opracowana szybka sprzedaż spółki z o.o., która upraszcza zadanie Tobie jako sprzedającemu i innemu przedsiębiorcy jako kupującemu.

Do naszej firmy zgłasza się wielu Klientów, którzy chcieliby zakupić spółkę, ponieważ nie mają czasu na to, aby zajmować się wszystkim od zera. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem dla tych osób byłby zakup gotowej spółki. Jak to zrobić? Musisz podjąć decyzję, a szybka sprzedaż spółki z o.o. odbędzie się bez problemu, że ciężko znaleźć odpowiedniego kupca. Skorzystaj z naszego pośrednictwa, a gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.