• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż usługi wirtualne biuro Kraków

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele znaczy rozsądne gospodarowanie pieniędzmi w firmie. Właściwe zarządzanie środkami finansowymi pozwala na realizację inwestycji, które sprawiają, że nasza działalność jest coraz lepsza i wybija się ponad konkurencję. My wiemy jak doprowadzić firmę do sukcesu, więc staramy się poprzez sprzedaż usługi wirtualne biuro Kraków pomóc przedsiębiorcom.

Dlaczego oferowana przez nas sprzedaż usługi wirtualne biuro Kraków tak bardzo może pomóc? Zacznijmy może od tego czym jest wirtualne biuro? To nic innego, jak znaczne zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności. Dlaczego? Korzystając z wirtualnego biura nie musisz zatrudniać pracowników biurowych, czyli nie ponosisz związanych z tym kosztów. Drugą zaletą jest to, że nie musisz wynajmować osobnego lokalu, bo my Ci to wszystko zapewnimy. Wirtualne biuro to same zalety!

Chcesz dokładniej przekonać się, że poprzez sprzedaż usługi wirtualne biuro Kraków chcemy Ci pomóc doprowadzić firmę do sukcesu? Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zapraszam do współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.