• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółki Kraków

Zakup gotowej spółki to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy w jak najkrótszym czasie chcieliby rozpocząć swoją własną działalność gospodarczą. Sposób ten pozwala zaoszczędzić czas, co bardzo się liczy ze względu na fakt, że Krakowski rynek rozwija się w zawrotnym tempie. Oprócz cennego czasu możemy zaoszczędzić również jakże cenne pieniądze. Koszty nabycia spółki są mniejsze niż proces samodzielnej rejestracji i o wiele mniej czasochłonne, dlatego coraz większa liczba krakowskich przedsiębiorców decyduje się skorzystać z takiej możliwości.

Oferty sprzedaży firm na dobre zawładnęły portalami ogłoszeniowymi, a ich liczba rośnie niemal z godziny na godzinę. Jeszcze kilka lat temu wpisując w wyszukiwarce „sprzedaż spółki Kraków” zapewne nie otrzymalibyśmy zbyt wielu wyników, teraz natomiast wyświetla nam się cała lista. Wybór jest ogromny, firmy ścigają się w pozyskiwaniu klientów, ponieważ każdy jest na wagę złota. Ogłoszenia są barwne, i za wszelką cenę mają zachęcić potencjalnego nabywcę do przeczytania szczegółów. Różnorodne obrazki, ciekawe sformułowania a nawet hasła reklamowe, wszystko po to aby zwrócić naszą uwagę. Każdy ogłoszeniodawca zapewnia brak zobowiązań i zadłużeń oraz oferuje swoją pomoc podczas całej transakcji, dlatego klienci bardzo chętnie korzystają z takiego sposobu rozpoczynania własnej działalności.

Nasza Kancelaria oferuję Państwo gotowe spółki z o.o. z siedzibą w Krakowie do kupienia. Zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00