• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. Wielkopolskie

„Sprzedaż spółek z o.o. Wielkopolskie” - widzisz takie ogłoszenie i co myślisz ? Podejrzewam, że jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, planujesz założenie własnej działalności, a do tego jesteś z Wielkopolski, to wykażesz zainteresowanie i zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje do tego, aby móc podjąć decyzję na temat ewentualnego zakupu. Natomiast jeżeli już prowadzisz firmę, to będziesz mógł zastanowić się nad wkraczającą na Twój rynek konkurencją. Zakładanie spółki z o.o. od podstaw wiąże się z wieloma długotrwałymi procedurami, które w wielu przypadkach po prostu odpychają. Czy zechcesz posłuchać mojej rady ? Zrobisz jak uważasz, ale pamiętaj, że jeżeli chciałbyś zostać przedsiębiorcą, to jeszcze raz porządnie przeanalizuj ofertę, którą jest sprzedaż spółek z o.o. Wielkopolskie. Zastanawiasz się nad tym, dlaczego mi na tym tak zależy ? Po prostu chce dla Ciebie jak najlepiej, bo z doświadczenia wiem, że takie oferty nie trafiają się bardzo często, ale jak już się pojawią, to warto z nich korzystać.

Osoby zainteresowane nabyciem spółki z o.o. z siedzibą w województwie wielkopolskim zapraszamy do skontaktowania się z naszą Kancelarią.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.