• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. małopolskie

Nasza Firma oferuje pomoc w zakresie prawa handlowego. Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o zagadnienia związane z Kodeksem Spółek Handlowych. Klienci Kancelarii DGP w ramach naszych usług mogą liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę. Od wielu już lat prowadzimy sprzedaż spółek z o.o. Małopolskie.

Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to świetna okazja dla tych z Państwa, którzy nie mają czasu do zmarnowania i potrzebują od zaraz mieć możliwość rozpoczęcia działalności. Oferujemy spółki w pełni zarejestrowane i posiadające kompletną dokumentację. Są czyste, co oznacza, że nigdy nie prowadziły działalności, nie zatrudniały pracowników, a także nie mają żadnych długów i zobowiązań. Proponowana przez nas sprzedaż spółek z o.o. Małopolskie jest w pełni bezpieczna i całkowicie opłacalna. Nie ma już potrzeby męczenia się w urzędach. Nie trzeba czekać tygodni ze startem swojego biznesu. Teraz można to osiągnąć już w jeden dzień.

Oprócz gotowych spółek możemy zaoferować Państwu także rejestrację spółki, wsparcie prawne oraz doradztwo podatkowe. Nasi eksperci służą pomocą i z przyjemnością doradzą wybór najbardziej opłacalnego rozwiązania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.