• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. Katowice

Spółka z o.o. ma wiele zalet. Największą jest oczywiście ograniczona odpowiedzialność wspólników.

Interesuje Cię założenie takiej spółki? Mamy dla Ciebie prostsze i o wiele wygodniejsze rozwiązanie. Sprzedaż spółek z o.o. Katowice- kup spółkę i zacznij działalność. Dobry pomysł? Oczywiście! Można to stwierdzić bez zastanowienia. Chcesz jednak znać kilka powodów, dlaczego akurat ten sposób jest dobry? Po pierwsze zaczynasz działalność pomijając cały proces zakładania rejestracji, po drugie realizujesz szybciej swój pomysł na działalność gospodarczą w dodatku w formie spółki z o.o., co sprawia, że ryzyko jest mniejsze, a co najlepsze nie musisz denerwować się, że pracodawca narzeka, że daje Ci za dużo obowiązków- sam jesteś szefem.

Jesteś już pewien, że kupno spółki z o.o. jest dobrym rozwiązaniem? Może właśnie dzięki temu rozwiązaniu wcielisz swój pomysł na działalność gospodarczą w życie i osiągniesz wielki sukces. Sprzedaż spółek z o.o. Katowice, to idealny wariant dla Ciebie. Nie czekaj. Kup spółkę i zostań przedsiębiorcą od zaraz.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.