• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z o.o. bez historii

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stały się ostatnio bardzo popularne. Coraz więcej osób wybiera właśnie ten rodzaj działalności gospodarczej. Dzieje się tak ze względu na to, że spółki te posiadają naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim przedsiębiorcy zwracają uwagę na ograniczoną odpowiedzialność, która wiąże się z tym, że wspólnicy nie odpowiadają własnym majątkiem za zobowiązania firmy.

Zakładanie właśnie tego rodzaju działalności nie jest do końca łatwe. Wymaga wypełnienia wielu różnorodnych dokumentów i złożenia ich w odpowiednich urzędach. Niektórzy po prostu sobie z tym nie radzą, dlatego oferujemy sprzedaż spółek z o.o. bez historii. Są to spółki, które nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają zadłużeń. Dzięki temu ich kupno jest w pełni bezpieczne.

Jeśli potrzebujesz kupić spółkę z o.o. i rozpocząć prowadzenie własnej działalności, to skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wielu cennych informacji i szybko przeprowadzimy przez cały proces. Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00