• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż spółek z obrotami

Posiadasz spółkę z obrotami, ale chcesz zakończyć swoją działalność? Chciałbyś ją sprzedać i szukasz Klientów? Oferta sprzedaż spółek z obrotami powstała właśnie w tym celu. Pomożemy Ci w poszukiwaniach. Zajmujemy się pośrednictwem w sprawach sprzedaży spółek.

Wiele ludzi chce założyć własną działalność, ale przeraża ich czasochłonny proces rejestracji. Nasza oferta- sprzedaż spółek z obrotami, umożliwia znalezienie odpowiednich Klientów, którzy chcieliby zacząć działalność od zaraz, bez biegania po urzędach i bez wszystkich formalności z tym związanych. Możemy im zaoferować właśnie Twoją spółkę.

Proces szukania Klienta może okazać się dla Ciebie czaso- i pracochłonnym, dlatego oferowana przez nas pomoc w zakresie pośrednictwa na pewno okaże się dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Kierujemy swoją pomoc do osób, dla których czas jest cenną rzeczą, dlatego powierz nam bez obaw zadanie znalezienia kupca, a będziesz zadowolony. Potrzebujesz więcej informacji na ten temat? Skontaktuj się z nami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.