• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek z 2012 roku

Rozpoczęcie własnej działalności to świetne rozwiązanie, które zapewni Ci lepszą przyszłość, da poczucie niezależności i elastyczności. Realizacja pasji, dążenie do celu i osiąganie sukcesów sprawią, że będziesz w pełni zadowolony z życia. Warto więc o tym pomyśleć, zwłaszcza że istnieje usługa sprzedaż spółek z 2012 roku. Pozwala ona na zaoszczędzenie czasu. Przez to naszą firmę możemy prowadzić już po dwóch dniach od dnia zakupu. Dzięki takiemu wariantowi nie musimy przejmować się wypełnianiem żadnych wniosków, czekaniem godzinami w kolejkach. Nasza spółka bowiem jest już założona, posiada numery NIP i REGON, czystą sytuację prawną. Nie ma żadnych zadłużeń i nie była przez nią wcześniej prowadzona jakakolwiek działalność. Jest więc firmą z czystą historią.

Sprzedaż spółek z 2012 roku to niepowtarzalna okazja na rozpoczęcie biznesu bez jakichkolwiek problemów czy komplikacji. Zapraszamy więc wszystkie osoby chcące rozpocząć swoją działalność do skorzystania z naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.