• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż spółek w Warszawie

Sprzedaż spółek w Warszawie nieustannie od wielu lat cieszy się wciąż wzrastającym zainteresowaniem. Osoby decydujące się na zakup gotowej spółki pragną szybko i efektywnie rozpocząć działalność na rynku. Szybkość zapewnia im nabycie gotowej jednostki, a więc wpisanej do niezbędnych instytucji, wyposażonej w kapitał zakładowy oraz odpowiednio sporządzoną umowę. Jeżeli spółka jest czysta dodatkowo zostaje zapewnione nam bezpieczeństwo.
Chcąc jednak zwiększyć efektywność swoich działań i dać sobie szansę na rozwój, warto zdecydować się na ulokowanie siedziby firmy w prestiżowej lokalizacji.
Nie ma zatem lepszego miejsca do rejestracji firmy niż Warszawa.

Spółki zarejestrowane w stolicy budzą o wiele większe zaufanie w otoczeniu biznesowym niż te otworzone w niewielkich miejscowościach. Tym samym są znacznie chętniej wybierane przez klientów, kontrahentów i inwestorów, a jak wiadomo to właśnie te czynniki są kluczowe podczas stawiania pierwszych kroków w biznesie.

Sprzedaż spółek w Warszawie to jedna z usług, która pragniemy Państwu zaproponować. Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu poznania szczegółów naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00