• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż gotowych spółek z 2013

Sprzedaż gotowych spółek z 2013 roku jest prowadzona przez naszą firmę i zachęcamy do skorzystania z zakupu takiej spółki z o.o. za pośrednictwem naszej Kancelarii.

Nasza usługa polega na sprzedaży 100 % udziałów w spółce z o.o. zarejestrowanej w 2013 roku z pełną dokumentacją rejestrową. Otrzymują Państwo potwierdzenie nadania wszystkich numerów potrzebnych do prowadzania działalności gospodarczej, gwarancję braku zadłużeń, sporządzoną umowę spółki itp. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż sprzedaż gotowych spółek z 2013 roku to proces dzięki któremu zostaną Państwo właścicielami nowej firmy, prosto i szybko. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz gwarantujemy, że cały proces przebiegnie bez problemów. Zaletami zakupu gotowej spółki z 2013 roku jest niewątpliwie jest okres istnienia na rynku, dzięki czemu nie rozpoczynamy prowadzenia działalności gospodarczej od zera. Nie muszą Państwo tracić czasu na załatwienie formalności w urzędach, wszystko dostają Państwo od naszej firmy.

Zapraszamy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00